(58) 5889150 osrodek@kazub.pl

Triatlon Kociewski

Triatlon Kociewski

W tym roku dzięki pomocy Chaty Kociewia udało nam się napisać program „Triatlon Kociewski „. Przedsięwzięcie przypadło do gustu zarówno osobom zainteresowanym czynnym wypoczynkiem jak i przedsiębiorcą którzy wyrazili chęć współpracy do tego stopnia ,że udało nam się pozyskać środki unijne Z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego na zakup sprzętu rekreacyjnego. W ramach programu „LEADER” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 zakupiliśmy między innymi rowery i kajaki dzięki czemu możemy otworzyć pierwszą wypożyczalnie rowerów w powiecie. Mamy nadzieje że to przedsięwzięcie zyska sympatie zarówno turystów jak i szkół czy zakładów pracy które zechcą skorzystać z naszej oferty która głównie im jest dedykowana. Zaplanowaliśmy oficjalne otwarcie w maju roku 2015 ale już dziś pragnę podziękować osobą bez pomocy których nie poradzili byśmy sobie:
Gminie Kaliska i Wójtowi Panu Sławomirowi Janickiemu ,Krzysztofowi Salomonowi który od początku wspiera przedsięwzięcie oraz Tadeuszowi Zarembie.
Mamy nadzieje ,że jest to dopiero początek i w przyszłości będziemy mogli dalej się rozwijać promując gminę oraz czynny wypoczynek w przepięknych Borach Tucholskich.
Z poważaniem
Bartosz Buczyński

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>