(58) 5889150 osrodek@kazub.pl

O nas

Ośrodek wypoczynkowy Kazub

Jezioro KazubOśrodek położony jest w malowniczej scenerii Borów Tucholskich. Jego kameralność i usytułowanie pozwala zapomnieć o pośpiechu i odliczaniu czasu w XXI wieku. Brak zasięgu sieci gsm i zgiełku miasta pozwala na pełen relaks i wypoczynek nad brzegiem jeziorka. Bory Tucholskie otaczające ośrodek zachecają do wycieczek pieszych lub rowerowych oznaczonymi szlakami. W okresie lata i jesiennym milosnicy zbierania jagód i grzybów nie powinni się nudzić gdysz różnorodność otaczającej przyrody pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. Również miłośnicy sprzętów motorowych (motory, kłady ) maja do dyspozycji oznaczone szlaki lub bezdroża leśne udostępnione dla ruchu kołowego.Kazdy znajdzie coś dla siebie.

Domki letniskowe nad jeziorem - KazubNa terenie ośrodka znajduję się kilka domków drewnianych wolno stojacych i murowanych przeznaczonych pod wynajem. Posiadamy pole namiotowe uzbrojone w wodę, prąd i prysznice przygotowane dla osób posiadających przyczepę campingową lub campera. Znajduje się też kąpielisko otwarte niestrzeżone, pomosty wędkarskie i 2 miejsca wydzielone do rozpalania ogniska .Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw na którym mogą bawić się pod okiem opiekunów. Jest też miejsce wydzielone na wewnętrzy parking. Posiadamy też wędzarnie w której wędkarze lub miłośnicy domowej kuchni mogą uwędzić swoje przysmaki.

W najbliższym czasie planujemy inwestycje budowy kortu tenisowego pozwalającego na grę w kosza lub babinktona , sklepiku wyposażonego w najpotrzebniejsze rzeczy napoje, lody i :) oraz pabu pozwalajacej smacznie zjeść, spedzić mile czas przy muzyce telewizji lub grach zręcznościowych np: bilard, dart , tenis stołowy … stawu chodowlanego karpia lub węgorza. Jesteśmy też w trakcie budowy inspektu gdzie nabyć będzie można zakupić podstawowe warzywa z ekologicznej produkcji np pomidorki papryke czy rzodkiewkę.

Prowadzimy też sezonowy skup runa leśnego oraz chodowlę królików gdzie można zamówić królika domowego chowu.